Nota prawna

Serwis został przygotowany przez CCA Computer Consultant Association z siedzibą w Warszawie, przy Alei Krakowskiej 110/114, bud B-26 jako serwis informacyjny dla odbiorców w Polsce i za granicą. Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją poniższych zapisów.

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronie (kopiowanie, drukowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie) bez pisemnej zgody CCA Computer Consultant Association jest całkowicie zabronione i może skutkować odpowiedzialnością prawną.

CCA Computer Consultant Association dokłada wszelkich starań, by wszelkie informacje produktowe, techniczne, technologiczne zawarte w serwisie były aktualne, kompletne i zgodne ze stanem faktycznym. Portal ma charakter wyłącznie informacyjny. W związku z tym, żadna informacja zawarta w serwisie CCA nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

CCA Computer Consultant Association zastrzega sobie prawo do dokonywania wszelkich zmian w serwisie bez wcześniejszego uprzedzania o zmianach oraz bez podawania przyczyny ich wprowadzania. CCA Computer Consultant Association nie ponosi żadnej odpowiedzialności związanej z ryzykiem korzystania z informacji zamieszczonych w serwisie.
Powered by YourWeb